תקנון

תקנון השימוש באתר הקניות בול בשבילך מבית משו מיוחד

 1. אתר בול בשבילך מבית משו מיוחד מכיל מוצרים המצויים במלאי או מוצרים המהווים דוגמא למוצרים בעיצוב אישי. האתר לא מציג את כמות הפריטים במלאי ובמקרה של הזמנה משמעותית יש לוודא אתנו קיום כמות מספקת במלאי 2
 2. . ניתן לשלוח בקשות להצעת מחיר דרך האתר/ בדוא"ל, טלפונית או באמצעות הודעות ווצאפ.
 3. הזמנות תאושרנה אך ורק אם תתקבלנה מהלקוח דרך האתר או בהזמנה מסודרת בכתב בדואר אלקטרוני
 4. הזמנה מינימאלית לרכישה דרך האתר – 500 ₪ לא כולל מע"מ
 5. ללקוחות עסקיים המחירים באתר להשתנות  מעת לעת בהתאם לעלויות היצור והכמות המבוקשת. נא צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר מדויקת וקובעת. 
 6. המחירים אינם כוללים מע"מ.
 7. אספקה – כל המוצרים המוצגים האתר ושאינם מצריכים עיצוב בהתאמה אישית הינם מוצרים שניתנים לאספקה תוך עד 7 ימי עבודה (לא כולל זמן משלוח אם הוזמן), בכפוף להמצאות כמות מספקת במלאי להזמנות הלקוח. המקרה של הזמנה שעולה על הכמות הקיימת במלאי, ניצור קשר עם הלקוח לאישור חוזר של ההזמנה ומועדי האספקה המוסכמים.
 8. מוצרים בהתאמה אישית – בכל מקרה של הזמנת מוצרים המצריכה עיצוב מיוחד ו/או יצור בהתאמה אישית (כדוגמא בלבד – גרפיקה, חיתוך צורני ו/או טקסט אישי) אישור ההזמנה, והמחירים ומועד האספקה יבוצעו בתאום מפורט עם הלקוח. הזמנה תתקבל בכתב בלבד ובכפוף לקבלת אישור חתום של הלקוח על העיצוב ו/או הטקסט.
 9. תנאי תשלום –
  1. ההזמנה תשולם במלואה במעמד משלוח ההזמנה לבול בשבילך, הזמנה לא תחשב תקפה במידה ולא שולמה במלואה.
  2. במקרים מיוחדים שתנאי ההזמנה שסוכמו בין הצדדים כוללים תנאי תשלום אחרים – תנאי התשלום שסוכמו ואושרו להזמנה יהיו המחייבים
  3. ללקוחות עסקיים בעלי קניות חוזרות ניתן לסכם על מחירים ותנאי תשלום מיוחדים במחירון מוסכם. המחירון לא יכלול מחירי מוצרים בעיצוב אישי. משו מיוחד שומרת את הזכות לעדכון המחירון מעת לעת בכפוף להודעה ללקוח.
  4. התשלום מראש הינו במזומן, העברה בנקאית או בכרטיס אשראי בלבד.
 10. משלוח ועלות משלוח – המחירים אינם כוללים עלות המשלוח. המוצרים ניתנים לאיסוף על ידי הלקוח בחנות משו מיוחד. משלוח ללקוח יחויב בעלות המשלוח בהתאם לאתר המשלוח ודחיפות המשלוח ובהתאם לתנאים שאושרו בהזמנה.
 11. תנאי החזרת מוצרים:
  1. ניתן להחזיר מוצרים לא מודפסים ומוצרים שלא יוצרו בהתאמה ועיצוב אישי באריזתם המקורית ובתנאי שלא נפל  פגם באריזה או במוצר (להלן "מוצרים מאושרים להחזרה") עד 14 יום מקבלת הטובין כנגד החזר מלא של הסכום ששולם.
  2. מוצרים בהתאמה ו/או יצור ו/או עיצוב אישיים לא ניתנים להחזרה
  3. מוצרים במבצע לא ניתנים להחזרה.
  4. כהרחבה חריגה לתנאי ההחזרה ניתן גם להחזיר מוצרים המאושרים להחזרה לאחר 14 יום ועד 60 יום ממועד קבלת הטובין כנגד זיכוי לרכישה נוספת בגובה 70% ממחיר הרכישה ולאחר קיזוז דמי החזרה לשימוש ( restoring fee ) בגובה 30% ממחיר הרכישה המקורי.
 12. דיווח אי התאמות – בכל מקרה של חשש לאי התאמה במסמכים שונים – לדוגמא בין ההזמנה, למשלוח או לחשבונית החיוב – יש לדווח מידית לבול בשבילך, ולא יאוחר מ 5 ימים מקבלת הטובין. הדיווח יועבר בכתב (בדואל) ובמידה ואכן תאותר תקלה ואי תאימות הנושא יתוקן מידית עלידנו.
 13. זכויות קנים רוחני – כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני במוצרי בול בשבילך מבית משו מיוחד בגין עיצובים מוצרים או השירותים המוצעים ובכל תוכן הכלול באלה, הינן של בול בשבילך מבית משו מיוחד, או של צד שלישי, שהתקבלה ממנו הרשאה לשימוש בזכויות אלה.  אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לבצע בפומבי, להעביר לציבור, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, למכור או להשכיר כל חלק מן הנ"ל, בין על ידך ובין באמצעות או בשיתוף צד שלישי, בכל דרך או אמצעי בין אם אלקטרוניים, מכאניים, אופטיים, אמצעי צילום או הקלטה, או בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מבול בשבילך מבית משו מיוחד או מבעלי הזכויות האחרים, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה (ככל שתינתן). הוראה זו תקפה גם ביחס לכל עיבוד, עריכה או תרגום שנעשו על ידי בול בשבילך מבית משו מיוחד לתכנים שהוזנו או נמסרו על ידך לאתר. על הלקוח להימנע מלהסיר, למחוק או לשבש כל הודעה או סימן בעניין זכויות קניין רוחני, לדוגמה – סימון זכויות היוצרים ©, או סימן מסחר ®, במידה ואלה יכללו המוצרים שהוזמנו.
 14. כתובתנו ופרטי קשר
  1. כתובת דואר אלקטרוני למשלוח הודעות:bul4you1@gmail.com
  2. כתובת החנות "משו מיוחד" – עקביא בן מהללאל 15אשדוד
  3. כתובת למשלוח דואר- עקביא בן מהללאל 8 אשדוד
  4. טלפון החנות -053-3130598
  5. טלפון נייד ומשלוח הודעות ווצאפ – 050-4604617
  6. כתובת אתר בול בשבילך מבית משו מיוחד bul4you.com

.